System okienny Ovlo firmy Dobroplast

System okienny Ovlo firmy DobroplastSystem okienny Ovlo firmy Dobroplast to produkt, który łączy nowoczesne technologie z atrakcyjnym wyglądem.

Okno Ovlo ma 6-komorowy profil i głębokość zabudowy wynoszącą 80 mm.  Montując je, jak zapewnia producent, można zaoszczędzić nawet 20% na ogrzewaniu. Warto przy tym dodać, że zwiększenie liczby komór nie odbyło się kosztem zmniejszenia wymiarów komory na wzmocnienia stalowe, więc profil nie traci swojej sztywności.

Budowa profilu sprawia, że izolacyjność okna ma również dobre parametry – kształtuje się ona na poziomie 33 dB (dane dla okna o maksymalnej powierzchni konstrukcji 2,7 m² z szybą jednokomorową 4/16/4).

Przykład:

Dla okna referencyjnego 1230 x 1480 mm o potrójnym pakiecie szybowym Ug=0,4 W/m²K, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi jedynie 0,71 W/m²K.

Takie wyniki są możliwe do uzyskania dzięki dwustopniowemu systemowi uszczalniającemu, który chroni przed wiatrem i deszczem.

System okienny Ovlo – dodatkowe wyposażenie

Okno Ovlo dostępne jest również w wersji ”

Co więcej, okno Ovlo firmy Dobroplastna życzenie można zamówić w wersji „high standard“ (HS), zawierającej m.in. pakiet szybowy z ciepłą ramką tworzywową.

Czysta estetyka

System okienny Ovlo firmy Dobroplast zaprojektowany został z myślą, aby stylistyką i kolorem mógł wpisać się w koncepcję całego budynku. Nowoczesne rozwiązania okienne wpisały się w wyjątkowo atrakcyjną oprawę o lekko zaokrąglonych liniach i eleganckiej kolorystyce. Tworzywo PCV, z którego wykonany jest profil, zapewnia nieskazitelną biel oraz wysoki połysk.

Oprócz klasycznej bieli okno dostępne jest w szerokiej palecie barw, zarówno monochromatycznej (np. antracyt, jasnoszary) oraz w bogatej gamie oklein drewnopodobnych. Pozwoli to dobrać kolor okna do projektu domu.

Dodaj komentarz