Jak przebiega montaż plis na oknach?

plisy na oknach

Montaż plis to proces, który nie należy do trudnych czy skomplikowanych. Tego typu rozwiązanie idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie domownicy chcą mieć większą dozę prywatności, ale też zaciemnienia. Plisami można swobodnie sterować, przesuwając je na tę część szyby, która powinna być zasłonięta. Z kolei żaluzje wykonane z aluminium będą odpowiednie w mieszkaniach i domach mocno nasłonecznionych. Pozwalają one na częściowe lub całkowite odcięcie dopływu światła słonecznego. 

Montaż plis – kiedy warto się na niego zdecydować?

Montaż plis stanowi świetne rozwiązanie, gdy chce się zyskać większą kontrolę nad tym, ile światła słonecznego wpada do wnętrza domu czy mieszkania. Plisy montuje się blisko szyby. Sprawdzają się one zarówno w przypadku standardowej, jak i mało wymiarowej stolarki okiennej. Znajdują zastosowanie w drzwiach tarasowych czy oknach połaciowych. Roletą plisowaną można swobodnie sterować, zasłaniając jedynie wybrany przez siebie obszar. W ten sposób nie blokuje się całkowicie dostępu do światła dziennego, a zarazem zapewnia prywatność wewnątrz pomieszczeń. Plisy są łatwe w czyszczeniu oraz w montażu, dlatego też cieszą się niesłabnącą popularnością. Brak kasetek sprawia, że otwieranie i zamykanie okna nie przysparza żadnych problemów.

Żaluzje – kto doceni to rozwiązanie?

Żaluzje w Poznaniu stanowią wybór idealny dla wszystkich tych osób, które mieszkają w mocno nasłonecznionych lokalach. Rozwiązania tego typu są idealne do pokoi ulokowanych na południe, w których szybko dochodzi do nagrzewania się ścian i wnętrza. Szczególnie popularnym wyborem wśród użytkowników jest wybieranie tych żaluzji, które są wykonane z aluminium. Ich zasługą jest dobre odbijanie światła słonecznego, przez co wewnątrz użytkownicy mają przyjemny chłód i cień. Aktualnie producenci prześcigają się w możliwościach aranżacyjnych, tworząc żaluzje w różnych kolorach. Niektóre z nich mogą nawet tworzyć obrazy. Wybór produktów jest naprawdę imponujący. 

Dodaj komentarz