Drzwi balkonowe odporne na zacinający deszcz

Drzwi balkonowe odporne na zacinający deszczRoto poszerzyło ofertę okuć okiennych o zestaw, który gwarantuje, że drzwi balkonowe są odporne na zacinający deszcz.

Aby stworzyć zaawansowany technologicznie pakiet, zestawiono ze sobą klika innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Dwa z nich są już dobrze znane i cenione. To ukryte zawiasy Roto NT Designo do skrzydeł o maksymalnej masie 150 kg i niski próg do drzwi balkonowych Roto Eifel TB z miejscem na zaczep bez konieczności dodatkowej obróbki profilu. Maksymalna wysokość progu to 20 mm. Ich zaletą jest przejście bez barier i znaczne ograniczenie ucieczki ciepła na zewnątrz.

Nowy element, który pojawił się w ofercie to okapnik Roto MD z przesuniętą na zewnątrz pozycją uszczelki szczotkowej, która poprawia szczelność. Pozwala to na montaż ogranicznika rozwarcia w drzwiach balkonowych, który sprawi, że skrzydło drzwi po otwarciu nie zamknie się w wyniku przeciągu lub silnego wiatru.

Ostatnim „składnikiem” jest osobny element dystansowy pod wspornik zawiasu dolnegoogranicznik rozwarcia, który upraszcza montaż.

Kompletny pakiet od jednego dostawcy pozwoli wykonać zaawansowane technologicznie drzwi balkonowe: chroniące przed zacinającym deszczem i wygodne – z niskim progiem bez barier, wyjątkowo funkcjonalne – z ogranicznikiem rozwarcia oraz o pięknym wyglądzie – bez widocznych zawiasów.

Drzwi balkonowe odporne na zacinający deszcz

Jeden komentarz

Dodaj komentarz