„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

Konkurs „Diamenty Stolarki” ma na celu podkreślenie roli jaką na współczesnym runku odgrywa ciekawy design produktów stolarki budowlanej. Niezależne Jury złożone z ekspertów branży, architektów, a także potencjalnych nabywców, zgromadzonych na targach Warsaw Build 2016, wyróżni najlepszych producentów w kategoriach: okna, drzwi, bramy garażowe oraz osłony okienne. Wyroby zgłoszone do konkursu będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań.

Finaliści zaprezentują się w strefie konkursowej targów, w warszawskim Centrum EXPO XXI podczas IV Międzynarodowych Targów Warsaw Build 2016. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych i montażystów z całego świata. Równolegle na stronie internetowej organizatora www.warsawbuild.pl odbywać się będzie głosowanie internautów.

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

Jeden komentarz

Dodaj komentarz