Polecamy

Korzyści z okien narożnych

Obecne trendy to nie lada wyzwanie nie tylko dla architektów, ale także producentów okien. Współcześnie królują ogromne przeszklenia, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości konstrukcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku powstały okna narożne. Jakie korzyści możemy czerpać stosując takie rozwiązanie w naszym domu?

stylowe shutters

Shutters, czyli drewniane okiennice wewnętrzne szturmem wkradły się do dekoracji okiennych i niewiele wskazuje na to, że szybko przestaną być modne. Nic dziwnego. Są nie tylko ciekawym elementem, który zdobi wnętrze, ale przede wszystkim praktycznym. Shuttersy dzięki ciekawemu designowi bardzo podnoszą atrakcyjność wnętrza. Można je z powodzeniem zamontować w sypialni, salonie czy kuchni. Do ich produkcji wykorzystuje się zazwyczaj drewno lite z topoli, modrzewia japońskiego, cedru kanadyjskiego czy też lipy.

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

Okna V82 ProSafe - okna chroniące przed złodziejami

System V82 ProSafe opiera się na popularnej konstrukcji okna V82, które wyróżniają doskonałe parametry w zakresie energooszczędności i funkcjonalności. Wersja V82 ProSafe została jednak zmodyfikowana tak, aby dodatkowo chronić mieszkańców przed włamaniem.

Schüco LivIng - wszechstronny system okienny

System okienny z PVC-U Schüco LivIng jest odpowiedzią na rosnące wymagania w zakresie charakterystyki energetycznej budynków. Pozwala on na łatwiejszą i bardziej ekonomiczną produkcję każdego rodzaju okien w standardzie niskoenergetycznym i pasywnym.

Jak chronić dom przed włamaniem?

Niezależnie od tego, gdzie mieszkamy – w bloku czy domu, warto dobrze zabezpieczyć się przed włamaniem. Tak naprawdę wystarczy, że dobierzemy właściwe okna, drzwi i kilka innych elementów, a poziom bezpieczeństwa wzrośnie.

Jak wybrać okno na taras?

Wybierając okna bądź drzwi na taras warto kierować się nie tylko ich wygląd i wygodną obsługę, ale też konieczność uniknięcia ewentualnych strat ciepła.

Diament Forbesa dla firmy DRUTEX

Firma DRUTEX po raz kolejny znalazła się wśród firm wyróżnionych z regionu pomorskiego w kategorii największych polskich firm o przychodach powyżej 250 mln złotych. Diamenty Forbesa to jedna z najważniejszych nagród przyznawanych rokrocznie polskim przedsiębiorstwom.