Polecamy

czyste powietrze

Smog szkodliwe zjawisko atmosferyczne, które najczęściej występuje w okresie jesienno-zimowym. Powstaje w chwili zmieszania się mgły ze spalinami, czy dymem. Statystki pokazują, że jesteśmy jednym z najbardziej zanieczyszczonych państw w Unii Europejskiej, a polskie miasta jak Kraków, także plasują się najwyżej w tych statystykach.

jak wybrac wiertarke

Wiertarko-wkrętarka to sprzęt zaprojektowany przede wszystkim z myślą o majsterkowiczach i pracownikach zajmujących się drobnymi remontami i montażem mebli. Amatorską wkrętarkę do prostych prac można kupić już za 100 złotych, często jednak dokupić musimy jeszcze akumulator. Jeśli chcemy wyłożyć nieco więcej – liczba propozycji może nas przytłoczyć.

meble ogrodowe

Ogród jest dla nas miejscem odpoczynku. Oazą, która pozwala na chwilę oderwać się od codzienności. Oprócz roślinności w niej żyjącej ważnym elementem każdego ogrodu są meble ogrodowe. To dzięki nim możemy w nim wygodnie odpocząć. Dlatego postanowiliśmy poświęcić im chwilę czasu.

krzesła do salonu

Zielone krzesła do salonu to jeden ze współczesnych trendów aranżacyjnych. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że zielony kolor jest bardzo uniwersalny, dzięki temu krzesła te z łatwością wkomponują sie w praktycznie każdą aranżację i przestrzeń. Wszystko dzięki tonacji i spokojnemu charakterowi tego koloru, który symbolizuje wolność, szczęście, a jednocześnie nadzieję i harmonię. Zielony to również kolor życia, dlatego zielone krzesła nie tylko odświeżają przestrzeń, ale również nadają jej nowe, drugie

Korzyści z okien narożnych

Obecne trendy to nie lada wyzwanie nie tylko dla architektów, ale także producentów okien. Współcześnie królują ogromne przeszklenia, przy jednoczesnym zachowaniu lekkości konstrukcji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku powstały okna narożne. Jakie korzyści możemy czerpać stosując takie rozwiązanie w naszym domu?

stylowe shutters

Shutters, czyli drewniane okiennice wewnętrzne szturmem wkradły się do dekoracji okiennych i niewiele wskazuje na to, że szybko przestaną być modne. Nic dziwnego. Są nie tylko ciekawym elementem, który zdobi wnętrze, ale przede wszystkim praktycznym. Shuttersy dzięki ciekawemu designowi bardzo podnoszą atrakcyjność wnętrza. Można je z powodzeniem zamontować w sypialni, salonie czy kuchni. Do ich produkcji wykorzystuje się zazwyczaj drewno lite z topoli, modrzewia japońskiego, cedru kanadyjskiego czy też lipy.

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

Okna V82 ProSafe - okna chroniące przed złodziejami

System V82 ProSafe opiera się na popularnej konstrukcji okna V82, które wyróżniają doskonałe parametry w zakresie energooszczędności i funkcjonalności. Wersja V82 ProSafe została jednak zmodyfikowana tak, aby dodatkowo chronić mieszkańców przed włamaniem.

Schüco LivIng - wszechstronny system okienny

System okienny z PVC-U Schüco LivIng jest odpowiedzią na rosnące wymagania w zakresie charakterystyki energetycznej budynków. Pozwala on na łatwiejszą i bardziej ekonomiczną produkcję każdego rodzaju okien w standardzie niskoenergetycznym i pasywnym.

Jak chronić dom przed włamaniem?

Niezależnie od tego, gdzie mieszkamy – w bloku czy domu, warto dobrze zabezpieczyć się przed włamaniem. Tak naprawdę wystarczy, że dobierzemy właściwe okna, drzwi i kilka innych elementów, a poziom bezpieczeństwa wzrośnie.