Aktualności

Nowoczesne okna dachowe

Montaż okien dachowych to doskonały sposób na doświetlenie poddasza. Naturalne nasłonecznienie pozwoli w łatwy i szybki sposób uczynić pomieszczenie jasnym i przestrzennym. Okno w dachu, zwłaszcza okno wyłazowe, pozwala na bezpośrednie wyjście na dach. Poza tym warto dodać, że okna dachowe można montować w niemal każdym dachu, którego spadek wynosi przynajmniej 15°.

Sezonowy audyt energetyczny - okna do domu a szczelność przegród

Im ładniejsza pogoda tym chętniej godzimy się z perspektywą dłuższego remontu. Aby efekty prac budowlanych były nie tylko widoczne na pierwszy rzut oka, ale i przyniosły szereg korzyści, warto najpierw przeprowadzić audyt energetyczny. Może się bowiem okazać, że najistotniejszą kwestią nie jest wcale zmiana koloru elewacji, ale uszczelnienie stolarki otworowej i zniwelowanie mostków termicznych. Odpowiednie okna do domu podniosą szczelność przegród oraz zwiększą skuteczność przeprowadzanej termomodernizacji.

„Diamenty Stolarki” na targach Warsaw Build 2016

Rusza trzecia edycja konkursu wzorniczego „Diamenty Stolarki” organizowanego z myślą o producentach stolarki otworowej. Nabór zgłoszeń rozpoczyna się 23 maja br. Wyróżnione wyroby będzie można obejrzeć podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2016, które odbędą się w dniach 16-18 listopada 2016 r. w Warszawie.

Diament Forbesa dla firmy DRUTEX

Firma DRUTEX po raz kolejny znalazła się wśród firm wyróżnionych z regionu pomorskiego w kategorii największych polskich firm o przychodach powyżej 250 mln złotych. Diamenty Forbesa to jedna z najważniejszych nagród przyznawanych rokrocznie polskim przedsiębiorstwom.